Stretch fólie bílá 23my – ideální pomůcka při stěhování

Fólie z polyetylenu známá pod názvem „Stretch“ je revolučním materiálem, který nahradí i bublinkové fólie, balicí papír a papírový karton. Je to víceúčelová zabezpečovací pomůcka, využitelná zejména při převážení předmětů.

Odolný materiál – odolnost vůči protržení, prodření a náhodnému propíchnutí je důvodem, proč se tento materiál začal využívat jako balicí fólie při stěhování a transportu zboží přepravní službou, např. v případě nákupů v e-shopech. Fólie je natolik pevná, že snese značné namáhání v tahu a smyku a zároveň lze využít i její pružnosti. Můžete ji natahovat a tím zajistit perfektní přilnavost k různým typům povrchů a pochopitelně k další vrstvě fólie.

zabalené balíky

Několikanásobným obtáčením baleného předmětu vznikne poměrně kompaktní vrstva, která chrání před poškozením i při nešetrném zacházení.

Obalíte jakékoli tvary a rozměry – nepotřebujete balit vše do krabic, např. rozebíratelný nábytek potáhnete fólií po jednotlivých deskách a zajistíte jejich dokonalou ochranu. Tímto způsobem lze chránit jak zaoblené rohy nábytku, tak i ostré hrany dýhovaných či laminovaných dřevotřískových desek.

přepravní kamio

Neprůhlednost nebo transparentnostStretch fólie bílá 23my, případně černé barvy dokonale chrání soukromí. Nikdo z kolemjdoucích či náhodně přihlížejících pak nemá přehled, co se pod fólií ukrývá za typ nábytku, starožitností a dalších cenných předmětů. A pokud potřebujete naopak pod fólii vidět, sáhnete po transparentní.

Snadno se vybaluje – není nic jednoduššího, než nános několika vrstev přetnout technickým nožem či nůžkami. Postupujte však opatrně a systematicky, abyste neporušili zabalený obsah, ale stále se jedná o nejsnazší způsob, jak cokoli rozbalit, ve srovnání s jinými druhy balicího materiálu. Použitý materiál lze umístit do žlutého kontejneru s tříděným odpadem určeným pro plasty.