Spokojenost na pracovišti není jen věcí finančního ohodnocení

Dnes, dříve než kdy jindy, ocení každý zaměstnaný člověk možnost najíst se během pracovní doby bez nutnosti hledat, kde má jaký restauratér nebo obchodník otevřeno, jak dodržuje bezpečnostní opatření a jestli jsou jeho služby bezpečné.
Svým zaměstnancům tak můžete jednoduchou formou ukázat, že jejich zdraví a pohoda je pro vás zásadní a jste ochotní pro ně vyřešit jejich potřebu firemního stravování na Praze.

firemní stravování

Praktická kantýna

Nejen že máte možnost do vaší firmy integrovat závodní kantýnu, která může mít ve své nabídce v sortimentu až 600 položek, ale stejně tak jednoduše můžete svým zaměstnancům dopřát pravidelné firemní stravování Praha.

Výhodné firemní stravování

Z bohatého sortimentu hotových a minutkových jídel si vyberou i ti nejnáročnější strávníci, kteří navíc ocení, že už ve standartní verzi je velikost jednotlivých porcí navýšená a každý má možnost dostat takovou porci jídla, která uspokojí každého jedlíka.
Pro používání závodního stravování je možnost platby hotovostí i bezhotovostním způsobem.

firemní kantýna

A na co se mohou těšit všichni strávníci?

Kdo je příznivcem tzv. hotovek, může si každý den vybrat z několika nabízených druhů jídel. Těm, kteří jsou spíše strávníci pro minutkovou stravu, se zase nabízí možnost vybrat si ze široké nabídky minutek. A k tomu si mohou posloužit širokou škálou standardních nebo exklusivních příloh.
Ani na nabídku polévek se nezapomnělo, a tak strávníci, kteří by si bez dobrého talíře polévky neuměli představit žádné jídlo, si také mohou vybrat, jaká polévka jim přijde k chuti.
Ne každý má během pracovní doby čas nebo chuť se plně nasytit a spíše preferuje něco lehčího. Mohou si tak k jídlu posloužit obloženým talířem anebo ovocným talířem, které nabízí poněkud odlišnější způsob stravování.
K jídlu je pro všechny strávníky k dispozici i točený džus, který si lze dosladit nebo dochutit například přídavkem citronu.

Catering na firemní akce

Vyřešit občerstvení si můžete i na různých firemních akcích formou cateringové služby, kdy si zajistíte občerstvení podle vlastních požadavků.