Nestárnoucí betonové ploty

Každý pozemek, který člověk vlastní, snad kromě pastvy, je dobrý, když je oplocený. Plot zabraňuje nechtěnému vniknutí zvěře a také zlodějů, kteří vyhledávají majetek, který mohou zpeněžit. Také plot vymezuje hranici pozemku a doplňuje kompletní estetiku domu. Pokud plot nemáte a přemýšlíte, že byste nějaká už vystavěli, tak zvolte osvědčenou variantu v podobě betonu.

ploty (2)

Betonové ploty Pohořelice, je firma, která se ve výstavbě betonových plotů vyzná a pomůže Vám s jejich realizací. Jejich ploty jsou odolné povětrnostním vlivům a zajišťují protihlukovou a povětrnostní bariéru. Jsou velmi žádané u domů, který se nacházejí u silnic, či u rušných dětských hřišť. Betonové ploty mohou být vysoké až 3 metry a zajistí Vám tak soukromí před sousedy a ostatními lidmi. Na tento plot navíc nepotřebujete žádné stavební povolení a můžete s ním oplotit jakkoliv velký pozemek. Plot má snadnou a celkem rychlou montáž a také jednoduchý servis. Plot také zabrání proniknutí zvěře, která by Vám mohla udělat s ovocných stromků paseku.

ploty

Samozřejmostí je, že si můžete vybrat mezi mnoha dekory a výplněmi. Výplně mohou být buď jednostranné, či oboustranné a bude jen na Vás, do čeho investujete. Nejznámější a nejvíce používané jsou výplně plastové, nebo kovové. Kovové výplně jsou skvostem pro oči a dokonale zapadají do betonového plotu. Díky ošetření barvou, nebo komaxitem Vám také vydrží dlouhé roky s méně častým ošetřováním. Pokud zvolíte plastovou volbu, nemusíte se bát o nějaké velké starání, stačí je vzít občas vysokotlakovým čističem, tak jako můžete vzít plot samotný. Jestliže se Vám líbí dřevo a nedáte na něho dopustit, tak musíte počítat s tím, že budete muset dřevo neustále ošetřovat. Základem je lak, nebo mořidlo, kterým dřevo ošetříte. Pokud chcete stavět plot, tak zvolte tuto firmu, která Vám plot postaví rychle a také bude k nepřehlédnutí. Navíc budete mít soukromí a klid.

5/5 - (1 vote)