Autožárovka Osram Silverstar H7 je jednou z nejprodávanějších na světovém trhu

Kromě běžných halogenových žárovek Osram se na trhu objevily i modely pro zvýšení bezpečnosti řidičů v běžném silničním provozu. Jsou to produktové řady Night Breaker a Silverstar, které na trhu již bezpečně zakotvily a získaly si oblibu nejen pro své vlastnosti, ale i díky dobrému poměru cena/výkon.
bílé světlomety.jpg

Výhody produktové řady Silverstar

· Zásadní předností, proč se automobilisté odhodlají tento výrobek alespoň vyzkoušet, je delší osvětlený prostor předními světlomety. Řidič má možnost dohlédnout až do vzdálenosti 50 – 75 metrů, a to jasněji a zřetelněji, a navíc o 25 metrů dál, než kam je vidět s běžnou halogenovou žárovkou.
· Intenzita světla je vyšší ve srovnání s běžným typem žárovky a světelný kužel také zasahuje do krajnice, která představuje smrtelné nebezpečí pro špatně viditelné chodce, nebo cyklisty. Střet auta s chodcem ve vyšších rychlostech znamená téměř vždy smrtelný úraz, což také jednoznačně potvrzují statistiky.
· Pro vozidla vybavená světlomety s čirým sklem jsou tyto žárovky optimálním řešením. Jsou totiž v horní části potaženy vrstvičkou stříbra, díky níž žárovka splývá opticky s pozadím světlometu. Výrobce tedy pamatuje i na estetickou stránku, kterou tato světla podtrhují po celou dobu životnosti žárovek https://www.lightpark.cz/osram-autozarov-h4-silverstar-2-0-64193sv2-60-55w-12v-p43t-blistr/
· Kvalita žárovek se testuje ve zkušebním provozu při extrémních povětrnostních podmínkách a počet vadných vyrobených kusů je minimální. Výrobce Osram se podle statistik podílí každý rok přibližně na 50 procentech světové produkce osobních automobilů.
· Produktové řady Silverstar a Night Breaker přispívají ke zvýšení bezpečnosti silničního provozu, zejména v nočních hodinách.
· Ve srovnání s běžnou halogenovou žárovkou vydávají o 60 procent více světla, přitom nejsou protijedoucí řidiči nepříjemně oslňováni.
· Velmi dobrý poměr cena/výkon a dlouhá životnost výrobku zajistily tomuto světelnému zdroji vynikající reklamní propagaci do takové míry, že jsou již několik let na špičce v prodejní statistice v Evropě a ve Spojených státech.